Hans Erik Eriksson oljemålning
2019-11-27
706102
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HANS ERIK ERIKSSON (1921-1997): Landskap med bäck, signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, ca 92x122 cm