Ramar jugend
2019-11-29
706101
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAMAR, 1 par, jugned, 1900-talets början, betsat trä, ca 48x23 cm
Ytskador