Anita Fröding oljemålning
Klubbat för:
4 200 SEK
5 000 SEK
ANITA FRÖDING (född 1942): "Minns du det än?", ur Toner och tangenter, monogramsignerad AF, olja på duk, ca 100x120 cm, oramad
706077
2019-11-29