Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALUTKANON, 1900-tal, Karl XII monogram, eldrör i brons, lavett i betsat trä, eldrörets längd ca 46 cm
Skador: 1 Laddstock saknas, slitage
706069
2019-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här