Stig Claesson tusch
2019-11-25
706047
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Södermalm signerad och daterad Stig Claesson -66, tusch på papper, 35x43 cm