Klubbat för:
700 SEK
800 SEK
TILLBEHÖR FICKUR, 35 del, samling med 5 st fickursnycklar, 18 st klockkedjor, olika metaller, 4 st skyddsboetter i metall, 8 st skinnfodral
Skador: Slitage
706017
2019-11-29