Zorn Anders etsning
2019-11-26
705950
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): En gravör, signerad Zorn i plåten, utförd 1889, etsning, 11,8x8 cm
Ingår i temaauktionen "Samlarhem"
Ej examinerad ur ram, syraangripen