Bordslampa
2019-11-27
705944
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA i form av Venus, 1900-talets mitt, konstmaterial, höjd ca 40 cm (t o m fästet för glödlampan),
Funktionen garanteras ej, slitage