Golvlampa
2019-12-19
705931
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
GOLVLAMPA 1950-tal, stomme i svartlackerad metall, höjd ca 115 cm
Säljes för Kronofogdens räkning
textilskärm med skador