Skedar silver
2019-11-29
705915
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKEDAR, 15 st., silver, 17/1800-tal, olika smeder och modeller, längd ca 21 cm, vikt ca 760 g
Slitage, gravyrer