Lennart Aschenbrenner färglitografi
2019-11-25
705894
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Komposition, signerad, numrerad 19/78, bildyta ca 115x80 cm