Sven Tiren oljemålning
2019-11-25
705843
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN TIREN, "Hörken", signerad samt daterad mars 1944, olja på pannå, ca 23x18 cm