Marc Chagall färglitografi
2019-11-26
705838
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MARC CHAGALL (1887-1985): färglitografi, troligen ur Derriere le Miroir, ej signerad, ca 35 x 27 cm