Iron
2019-11-25
705816
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IRON (född 1973): "Miss Fortune", digital print , signerad samt numrerad "Iron", 5/90, bildmått ca 39x39.
Oramat blad