Ljusstakar 1 par
2019-11-29
705790
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, England, Birmingham, fyllda, höjd 15 cm
Bucklor