Lennart Jirlow litografi
2019-11-25
705789
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Skärgårdsbåt", signerad L. Jirlow, 162/310, litografi, ca 37x56 cm