Alfred Bergström
2019-11-30
705692
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ALFRED BERGSTRÖM (1869-1930): vinterlandskap, olja på duk, signerad och daterad 1903, 65 x 100 cm.
Sedvanligt ytslitage.