Carl Brandt pastell
2019-11-27
705680
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Insjömotiv med båtar, signerad och daterad C Brandt 1901, pastell, ca 53x88 cm