Bordslampa
2019-11-26
705611
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA på ställ, porslin och metall, 1800-talets andra hälft, höjd inkl skärm 69 cm
Omarbetad, något sned, slitage