Resegarderob 1900-talets första hälft
Vollendet
2019-11-27
705548
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
RESEGARDEROB, 1900-talets del, svartlackad, med bärhantag i läder, beslag i metall, inredning med lådor och hängare, höjd ca 106, 59x57 cm
Skador: Slitage, rostiga beslag, skador. Med etiketter bla från Cunard och Paris