Vägglampor 1 par
2019-12-01
705479
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1970-tal, mässingspläteterad aluminium, längd ca 30 cm
Slitage och repor