Bordslampa 1900-tal
2019-12-01
705460
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, mässing, bemålat trä samt glas, höjd (stomme) ca 35 cm
Något ostadig fot, bruksslitage