Ljusstakar i silver
2019-11-23
705438
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR i silver, 1 par, 1966, stämplade GAB, fylld fot, höjd ca 18 cm
Smäörre slitage