Leonrad Wiedh oljemålning
2019-11-23
705436
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LEONARD WIEDH (1866-1938): Kustbild, signerad,olja på duk, ca 35x89 cm
Krackelyr, lös i spänningen