Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARNGUNGSTOL, 1900-talets mitt, skyltmärkt Illums Bolighus, betsat trä, lös sittdyna med klädsel i textil i modell "Oomph" design Viola Gråsten. sitthöjd ca 37
Mindre slitage
705419
2019-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här