Tallrik samt vas Kina
2019-12-01
705395
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIK samt VAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i järnoxidrött, diam ca 19 cm och höjd ca 20 cm
Smärre slitage