Yrjö Edelmann
2019-11-23
705340
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Papper i flera färger, signerad, numrerad 60/150, färglitografi, bladmått ca 61x74 cm