Yrjö Edelmann
2019-11-22
705333
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Papper och snöre, signerad, numrerad 140/150, färglitografi, bildmått ca 53x77 cm