Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDWARD HALD (1883-1980), Fig.32 Teknologi, signerad och daterad HALD -62, olja på pannå, ca 45x45 cm
705326
2019-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här