Flaskproppar silver Stockholm 1700-tal
2019-11-21
705150
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FLASKPROPPAR, 1 par, silver, Stockholm 1792, invändigt förgyllda, invändig diameter ca 30 mm, total vikt 111 g