Ljuskrona 1900-talets första hälft
2019-12-14
705114
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, för 8 ljus, stommei försilvrad metall, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 65, diameter 47 cm
PROVENIENS: Stopalo