M Pyk
2019-11-23
705079
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Gondolen-Slussen, signerad och numrerad 179/380, färglitografi, bildmått ca 68x56 cm