Theo Tobiasse färglitografi
2019-11-21
705063
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad 83/150, bildmått ca 50x70 cm