Theo Tobiasse färglitografi
2019-11-21
705061
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad 25/150, bildmått ca 50 x 65 cm