Hans Erik Eriksson
2019-11-22
705013
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS ERIK ERIKSSON (1921-1997): "Norr Mälarstrand", signerad Hans Erik Eriksson, olja på duk, ca 50x70 cm