Hans Erik Eriksson
2019-11-22
705001
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS ERIK ERIKSSON (1921-1997): "Klara sjö", signerad Hans Erik Eriksson, olja på duk, daterad 1987 a tergo, ca 50x70 cm