Soppslev silver
2019-11-27
704998
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOPPSLEV, silver, engelsk snäckmodell, delvis med förgyllning, finska kontrollstämplar, Kultakeskus OY, Hämeenlinna, Tavestehus 1936, längd 29 cm, vikt ca 116 g, etui
Med gravyr