Marianne Ågren olja
2019-11-21
704981
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1943): Rosa pioner, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 57,5x41 cm