M Pyk
2019-11-27
704975
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad och numrerad 37/275, färglitografi, bildmått ca 28x19 cm