John Jon-And
2019-11-21
704947
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN JON-AND (1889-1941): Modell, stämpelsignerad, akvarell, ca 64x46 cm
Vågigt blad