Bordsarmatur
2019-11-22
704825
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSARMATUR, mässing, två ljuspunkter, höjd ca 60 cm
Slitage, ärgning, skärm med stötskador, fläck