Peter Dahl
2019-11-21
704808
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): dam i rött, signerad samt numrerad 258/290, litografi, ca 42x52 cm
Ej examinerad ur ram