Altarkrucifix
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ALTARKRUCIFIX, Centrala Ryssland. 1700-talets slut.
brons, blå emalj, ca 21 x 10 cm
Ingår i tema Samlarhem
Kuntoraportti
Slitage, något böjd
704668
Päivämäärä:
2019-11-26