Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
ROBIN DAY, stolar, 1-par Overman, 1960-tal, orangefärgad plyschklädsel, formgjuten plast, med kromade ben, stämpelmärkt, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, nött klädsel
704649
2019-11-20