M Pyk
2019-11-21
704553
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Kvinna med hund, signerad och numrerad 186/250, färglitografi, ca 25,5x20,5 cm