Ikon
2019-11-26
704548
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
IKON, Kristus Pantokrator, Norra Ryssland. 1800-talet.
tempera och olja på pannå, ca 38 x 31 cm
Ingår i tema Samlarhem
Färgbortfall, krackelyr, retuscher