Soppslevar tespindlar mm
2019-11-24
704472
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOPPSLEVAR, 2 st, TESPINDLAR, 2 st, TESIL, MATSKED, silver, bl a Möllenborg, svarvade träskaft, en skopa i kokosnöt
PROVENIENS: Stopalo
Smärre skador, ett skaft avkortat