John E Franzén färglitografi
2019-11-23
704418
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): "Chopper", monogramsignerad och daterad JEF 1997, 37/250, färglitografi, ca 46x58 cm