Carl Brandt oljemålning
2019-11-23
704417
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Landskap, signerad C, olja på duk, ca 56x73 cm
Dukskada