kaffeskedar silver
2019-11-20
704362
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAFFESKEDAR, 12 st, silver, svenska stämplar, tidigt 1900-tal längd ca 12,5 cm, etui för 6 st skedar